Miłość uskrzydla, a ja dawno nie kochałem.

Witam. Niedługo wrzucę recenzję Lil Monsters ‚ów, ale śmiało mogę powiedzieć, kupujcie. https://www.abdlmarketplace.co.uk/rearz-lil-monsters-large-pack Tym samym zaznaczam że przerwa od pampersów została wstrzymana. 🙂 Jutro mam dzień wolny i żadnych planów, więc fajnie by było ten dzień wykorzystać na ponowne sprawdzenie Rearz Lil Monsters.

Miłość uskrzydla, czujemy się zajebiście. Kochamy i dzięki temu chce nam się żyć. Pamiętam jak kochałem moją wielką miłość. Byliśmy młodzi, a czułem się tak dojrzale. Na tylnym siedzeniu samochodu, Tata Miotacza prowadził. Ileż ja bym dał, żeby jeszcze raz przejechać się z tym człowiekiem.

Wiedziałem że ktoś na mnie czeka, ktoś kogo kocham. Ten skręt kiszek, którego tak wiele lat nie czułem. Potem gdy wszystko się skończyło, próbowałem zastąpić to wszystko miłością do kogoś innego, ale wydaje mi się, że po prostu wmawiałem to sobie. Potem brak miłości zacząłem uzupełniać używkami. Samotność doprowadziła do depresji. Brakowało mi tej miłości, przyjaźni, chęci spotkania tej osoby, bycia przy niej. Wszystko zmieniło się kiedy poznałem swoją Ex Mamę. Udało mi się kogoś pokochać, czułem że nadaję z kimś na tych samych falach, a wszystko w towarzystwie ABDL ‚owych gadżetów, ta swoboda… to było coś. Jednak to skończyło się tak szybko jak się zaczęło. Od roku i trzech miesięcy nikt nie stał się dla mnie ważny, nie udało mi się z nikim stworzyć czegoś na tyle fajnego, aby to nasze „dzieło” wyszło po za internet. Minął też rok od kiedy Pani Psycholog miała się do mnie odezwać. Teraz każdy rok będzie takim rokiem podsumowań i to chyba boli mnie najbardziej. Samotność odbiera mi chęci do działania, brak mi motywacji, trochę tracę czas. Staram się ciągle podtrzymywać na duchu, ale w sumie to nic już nie pomaga.

Życzę wam abyście nie przeżywali tego co ja. Pozdrawiam.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s