CZYM JEST ABDL?


Z mojej perspektywy. Czym ta specyficzność dla mnie jest? 

Adult Baby & Diaper Lover czyli po naszemu dorosłe dziecko, lubiące pieluchy. Dla większości ludzi będzie do kompletny absurd, ale znajdą się tacy, których to zainteresuje. Na tym blogu przede wszystkim chciałbym pokazać wam jakie są moje przemyślenia, odczucia odnośnie mojej specyficznej tematyki. 

Proszę o darowanie sobie tekstów o psychologach bo byłem i nie pomogło, więc nie proponujcie mi tej „metody”, dlatego że psychologowie na temat ABDL nawet pojęcia nie mają. 

Życie zabrało mi kilka dziecięcych lat, a gdy urodził mi się brat to strasznie pociągnęło mnie do dziecięcych rzeczy. Chciałbym aby były moje, byłem po prostu zazdrosny. Wszystko kręciło się do momentu gdy przyszło kończyć podstawówkę, bo ja już wiedziałem co to jest ABDL. Na początku myślałem że to tylko fetysz i ja również jestem fetyszystą. Kilka lat później zrozumiałem że jestem aseksualny, a że to nie mój fetysz, tylko forma zabawo terapii, sposób na rozluźnienie i wyzbycie się negatywnych emocji.  ABDL pozwala mi zachować równowagę, wyciszyć się, zatrzymać i  zrozumieć sytuację. 

Szukam kogoś, kto zajmie miejsce obok mnie jako opiekun i już kilka lat o te szczęście walczę. Korzystanie z pieluch, czy noszenie kolorowych piżamek jest dla mnie czymś wyjątkowym i nie wyobrażam sobie z tego rezygnować. Bloga tworzę aby pokazać się, być może kiedyś znajdzie się jakaś mama. Jedna już była, ale chyba nie warto rozdrapywać starych ran. Można by powiedzieć że blog rozpoczął się na dobre. Oczywiście z pierwszej perspektywy wygląda tak, że tylko ja  wymagam i tylko ja dostaję i wszystko tylko ja, ja i ja. Ja z siebie też  wiele mogę dać, także wystarczy pozwolić mi się wykazać. 🙂

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s