Odczuwanie świata podczas sesji Age Play – Dwie strony. #abdlpoland #ageplaypoland

Witam serdecznie. Nowa witryna podoba mi się coraz bardziej i nie mogłem się doczekać, żeby czegoś nie napisać. Temat do głowy wpadł mi po 4:20, także wcześnie rano, gdy za oknem było jeszcze ciemno, ja miałem potop nie tylko w pampersie, ale i w głowie. Zanim jednak zaczniemy, chciałbym was bardzo prosić o polubienie mojego projektu Age Play Poland. Jest to galeria zdjęć wszystkich age playowych obywateli naszego kraju. Jeśli chcecie stać się częścią projektu, piszcie, a na pewno i wy zostaniecie zaprezentowani, jako Polska reprezentacja Age play. Upraszam również o korzystanie z tagów #abdlpoland i #ageplaypoland miejmy swoje tagi. 😀

Szukajcie na fb i instagramie. https://www.instagram.com/ageplaypoland/?fbclid=IwAR2tV3NWmTM1f6md0Drzd7wywnR-Q5bPYXaZ810kUhrOYoylD7GtvSrfc60

Wróćmy jednak do głównego tematu, a właściwie – zacznijmy go po prostu. 😀

Jak wiecie, mam już małe doświadczenie jako podopieczny. Byłem kochanym synkiem wspaniałej mamy, która się rozmyśliła i tak o to zostałem sierotą… ale to nie ważne. XD Większość z was raczej czegoś takiego nie przeżyła, większość tej większości nigdy tego nie przeżyje i dlatego warto opowiedzieć wam trochę jak to wygląda w praktyce – z mojej perspektywy. Zapraszam.

Dla większości najbardziej mityczną, upragnioną i podniecającą fantazją jest zmiana pampersa. Nie wiem jak to będzie u standardowych fetyszystów, ale dla mnie, było to bardzo peszące – na początku. Zestresowany byłem strasznie, czułem jak dupsko zasysa mi brzuch do środka, tak bardzo byłem przerażony i skrępowany. Mam nadzieję, że nie odstrasza was mój luźny styl pisania. Powiem wam tak, najfajniejsze jest przytulanie, jeśli chodzi o czysto fizyczne sprawy. Nie wiem jak dla was, ale ja kocham się tulić, czuć taką delikatną bliskość, która ni jak nie idzie w stronę stosunku. Tak zwana – Biała miłość.

ABDL to typowa „Bańka szczęścia”. Tak określiła to moja pierwsza mama i to określenie jest bardzo trafne. Na czym polega bańka szczęścia? Nic innego jak klimat, który tworzymy sami swoimi uczuciami, rozmową i zachowaniami. Tak bardzo upragnione zmienianie pieluchy, czy karmienie jest dodatkiem. Owszem, to robi klimat, w pewnym momencie to nas odstresuje, pozwoli przełamać lody między członkami „bańki szczęścia”. Najważniejsze jest to co wytwarza się między nami. Czujesz miłość, jesteś szczęśliwy co dalej? Moim zdaniem, gdy poczuwamy się małym dzieckiem, zupełnie nie ma miejsca na smutne i nerwowe tematy w trakcie sesji. Wszystko co mówimy i myślimy oraz jakie te słowa mają wydźwięk – bardzo wpływa na klimat. Teraz pewnie ktoś pomyślał sobie, że jak to rozmowa, skoro dzieci w wieku pieluchowym nie wiele mówią. Owszem, tylko wiecie. Age Play jest dla mnie, a nie ja dla age playu, to oznacza, że jest to w pełni wolna forma i mogę robić wszystko. ABDL jest dla mnie czymś „naturalnym”, czymś w czym po prostu czuję się dobrze, dlatego też robię to co mi odpowiada, ale jednocześnie to co nie psuje klimatu. Większość z was pewnie sobie wyobraża te standardowe scenki typu mama słodko szczebiocząca podczas karmienia butelką, czy inne ekscesy i ja wam powiem… to może tak wyglądać, ale moim zdaniem jest to tylko forma rozluźniająca, zabawowa, pozwalająca wczuć się w klimat, albo zachować trwałość tych wszystkich emocji, aczkolwiek ja właśnie w posiadaniu opiekuna najbardziej cenię sobie rozmowę i oczywiście przytulanie, reszta ma tylko podtrzymać klimat. Trochę brzydko zabrzmiało te „posiadanie opiekuna”, wiem że ludzi się nie posiada, ale wiecie że nie miałem złych intencji.

Age Play / Adult baby / Ekstremalna regresja wiekowa jako przełamanie pierwszych logów.

Ty masz te 20 lat, twoja opiekunka jest równolatką. Siedzisz właśnie w pampersie i ze smoczkiem w buzi, udając dziecko. Ona podchodzi do Ciebie, przytula Cię. Oboje zachowujecie się nieco głupio. Ty teoretycznie wyglądasz w tych pampersach jak upośledzonych, a ona jak twoja prywatna pielęgniarka w cywilu – oczywiście z boku. Robicie dziwne rzeczy o które nikt by was nie podejrzewał. Zachowujecie się oboje jak przysłowiowi debile, Czyż to nie jest przebicie wszystkich barier za jednym zarazem? Moim zdaniem tak, przynajmniej tak to odebrałem po tej pierwszej wspaniałej sesji, która była nieprofesjonalna, ale bardzo luźna i to było w niej piękne.

Co opiekun ma z zabawy z tobą?

Na pierwszy rzut oka – ja jako dziecko, jestem pępkiem świata. I tutaj również nic bardziej mylnego. Fakt, opiekun skupia się na nas początkowo wygląda to tak, że tylko dziecko się bawi, a opiekun to tylko „pracownik”. Nie jest tak. Wiecie, spędzacie razem czas, rozmawiając o miłych rzeczach, słowa również dobieracie równie „miękko”, aby podtrzymać dziecięcy nastrój. Mam świadomość, że większość z was powie „lipa, nie warto”… Moja pierwsza mama(zanim jeszcze poznała kogoś dla kogo mnie zostawiła), chciała wrócić, planowaliśmy zrobienie sesji ponad 3 dniowej, mieliśmy spróbować nowych rzeczy. Często pytałem jakie ona chce wprowadzić elementy do zabawy i co możemy robić bez ABDL, aby ona również miała przyjemność z tej zabawy. Teraz można spokojnie powiedzieć „Ale zobacz, zrezygnowała, widać nie było fajnie…”. I ja to powiem tak. Ilu mężów ma fajne żony, a szuka czegoś więcej? Ile żon ma dobre życie u boku fajnych facetów, a mimo to szukają szczęścia u jakichś typowych menelików? Widziałem wiele różnych przypadków, wy pewnie też. Czasami na pozór idealne pary drą ze sobą koty każdego dnia, a ta typowa patologia Kryśki i Stefana to nic innego jak oaza miłości. Z perspektywy standardowego człowieka na pewno wygląda to jakbym usilnie próbował obronić swoje hobby, aczkolwiek pamiętam jak bardzo oboje byliśmy szczęśliwi zanim pojawiła się trzecia osoba. Wiadomości z rana, smsy z wieczora, a i w ciągu dnia jakiś kontakt był. Kupa planów poszła w cholerę.

Co czuje człowiek podczas sesji ABDL?

Ja jak komuś to tłumaczę, zawsze porównuję to do palenia trawki. Kto palił, ten wie, kto nie – krótkie tłumaczenie. Czujesz radość, odczuwasz więcej bodźców, każdy dotyk czujesz bardziej, masz luz na całym ciele, jakby wszystkie organy przytulały się do siebie. Otwarcie tej dziecięcej strony jest pełną chwilą. Pobudzasz dziecięcą ciekawość, czujesz w sobie radość i siłę, wiesz że to będzie dobry dzień.

Życzę wam wszystkim tak pięknych chwil w życiu jakie ja przeżyłem. Powiadam jednak – to nie przyjdzie samo. Musicie być aktywni w klimacie. Jeśli wasza jedyna aktywność to jakieś forum, na którym piszecie swoje fantazje, to już wam mówię, że raczej w tych fantazjach pozostaniecie, bo owszem, było kilka osób które przez forum znalazły bratnią duszę, ale to nieliczne przypadki. Mnie trafiło się tak, że dziewczyna znalazła mnie na instagramie, później trafiła na mój blog, aby na końcu pogadać z moim ziomkiem Jackiem, który nieco namówił ją na to wszystko. Trzymajcie się ciepło.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s