Maszyny hazardowe i ich magia.

Witam. Dzisiaj temat z całkowicie innej beczki, bo o hazardzie. Grać na pieniądze lubię, od najmłodszych lat mnie to kręciło. Małe stawki, aby dostarczyć sobie adrenaliny, ale nie denerwować się podczas przegranych.

Lokale z maszynami są zakazane, więc oczywiście da się na nich pograć praktycznie w całym województwie. 🙂 Teraz wszystko odbywa się na komputerach, także klimat nie jest już taki klasyczny, ale opcja i tak fajna. Lokale powstały z myślą o twardych hazardzistach, którzy muszą grać, ale da się wygrać. O nie! Da się czasem trafić kilka groszy. Wygrałem 80, 20 i (wczoraj) 100 zł. Nie wiem jaki demon jest w tych urządzeniach, ale zawsze daje chętniej, kiedy idziesz z kimś i pokazujesz mu jak się gra. W każdym z tych przypadków stał obok mnie ktoś komu pokazywałem jak się w to gra. Maszyna chce się pokazać, kusi od razu dwie osoby, „Zobaczcie, da się wygrać, twój znajomy przecież jest bogatszy…” Oczywiście maszyna jest tak zaprogramowana, że przegra bitwę, ale nigdy wojny. Co lubię w tych maszynach? Wchodzisz do lokalu, siadasz na maszynę, wpłacasz małą sumkę i wszystkie twoje problemy znikają. Przez te kilka skupiasz się tylko na tym czy „da”, czy też „nie da”. Czekasz, liczysz, trafiasz. Dużo lżej Ci na duszy, kiedy przegrasz te pieniądze z którymi wyszedłeś, ale jak wyjdziesz z kasą to odczuwasz radość, ale nieco inną. Człowiek to chciwe stworzenie, zawsze chce więcej.

Co robić, aby nie pakować się w nałóg?

1.Piłeś – Nie graj. Na trzeźwo nie wsadzisz pół wypłaty.

2.Prowadź „biurokrację”. Miej zeszycik, zapisuj ile wpłacasz, w jaką grasz grę, ile wygrywasz. Dobrze mieć wgląd w swoje poczynania.

3.Bądź spokojny. Jeśli nie pykło, to trudno, nie ładuj więcej. Żyj zasadą „Jak ma dać, da z 10 zł”.

4.Nie bądź zachłanny. Wiem że opcja wielkiej wygranej jest kusząca, ale lepiej mieć pewną małą wygraną, niż niepewną dużą, bo maszyny bronią się przed dużymi wygranymi.

5.Piłeś – Nie graj. Jeszcze raz, tak dla przypomnienia.

Życzę powodzenia dla tych, którzy kiedyś spróbują, ale pamiętajcie, jedna wygrana zmienia ludzi. 😀

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s