Ludzie którzy się nudzą.

Witam wszystkich.

Pragnę odnieść się do wypowiedzi jednego z moich „komentatorów”. Oczywiście komentarz usunąłem, bo po prostu zażenował mnie. Wpada tu koleś i pisze mi że ten blog nie ma sensu i żebym sobie darował bo nikt tego nie będzie czytał. Skoro nikt nie będzie czytał, to co tu robisz? Jesteś nikim? Najpewniej, skoro musisz marnować czas na to, aby interesować się moimi działaniami. Kurde ludzie, co wy macie w głowach, że tak bardzo musicie wpierdzielać się do tego co robię? Jeśli nie podoba Ci się ten blog, to go nie czytaj. Nie denerwuj się człowieku, poświęć ten czas na przeczytanie książki, przejdź się na spacer, zrób coś ze sobą, a moje życie pozostaw mi.

Usuwam takie komentarze, zwykle czytam pierwsze zdanie i już wiem, że trzeba śmieciowy komentarz usunąć. Śmieciowy nie dla tego, że mnie atakuje, tylko dlatego że nie wnosi nic. Nie wymagam abyście mnie pocieszali i mówili jaki jestem cudowny… nie. Dajcie mi żyć, robić swoje. Skoro macie zajęcia, hobby i przyjaciół to się nimi zajmijcie. Macie co robić, a mimo to poświęcacie czas żeby krytykować osobę której nie znacie. To takie typowe stare kwoki z pod bloku. Każdemu dupę objadą, ale odebrać wnuka ze szkoły czasu nie mają, zrobić obiad… są zbyt zajęci, przeszli by się… ale ich plecy bolą. Ale objechać każdego jak najbardziej, a komuś dogadać, pierwsi w kolejce. To są właśnie stare kwoki XXI wieku, ludzie, którzy poświęcają cenny czas, żeby napisać komuś, że ta osoba coś źle robi. Nawet jeśli. Co was to obchodzi? Przecież tego bloga nikt nie czyta, więc skoro nikt tego nie robi, to wy też tego nie róbcie. Ja to wszystko piszę dla osób które są zainteresowane tematyką i moim spojrzeniem. Jeśli nie jesteś taką osobą, to rzucam Ci przysłowiowe WON. 🙂

Nie piszcie mi komentarzy które mogą mnie urazić, bo w dupie mam wasze słowa, pisane czy mówione. Stracicie czas na pisanie komentarzy, których ja już czytał nie będę, po prostu te komentarze trafią tam gdzie ich miejsce.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s