Przerwa od pieluch. Ile pampersów idzie mi miesięcznie? Sytuacje w których lubię mieć pieluchę?

Witam, witam.

Ostatnio wyjątkowo przypiliło mnie na pampersy i nosiłem je całe dnie(wolne) oraz po pracy. Przyszedł taki moment, kiedy czułem się źle bez pieluchy na tyłku. Odczucie niepewności spowodowanym brakiem na zadku było bardzo nieprzyjemne, ale tylko przez pierwszy dzień. Jest drugi dzień przerwy, jutro też nie zamierzam się uzbrajać w pieluchę, więc wydaje mi się że nie mam z tym problemu. W sensie, przez kilka dni miałem ochotę, a że miałem wolne, to skorzystałem z możliwości noszenia pieluch cały czas. Teraz już mi lekko, aczkolwiek odczuwałbym przyjemność gdybym miał jakiegoś pampersa na sobie. Niedługo powinna pojawić się u mnie paczka z ABDLMarketplace.com co za pewne nieco skruszy moją silną wolę i znów poczuję zgrubienie między nogami. 🙂 Wydaje mi się jednak, że najwcześniej założę pampersa we wtorek, bo dopiero wtedy mam wolne.

Ile pieluch wykorzystuję miesięcznie?

Pewnie was zaskoczę, ale od ponad roku, nie wychodzi mi więcej jak 20!!!, a przeciętnie jest to między dziesięć, a piętnaście. Powiedzmy, że jest to kilka „rytuałów pieluchowych”, ale czasem są dni kiedy mam pieluchę przez całą dobę, a w tym czasie wypada się czasem przewinąć, czasem kilkukrotnie, jeśli wypiję więcej herbatki. 🙂

W jakich sytuacjach lubię mieć pampersa na sobie?

  • Są to dni wolne, w których nie będę pił alkoholu. Mając na sobie pieluchę jednak człowiek czuje się dzieckiem bardziej, więc alkohol mnie odstrasza w tej wersji. Drinka, piwo czy kielicha mogę wypić kiedy będę miał na to chęć, nie wtedy kiedy chcę czuć się mały.
  • Pieluchę uwielbiam mieć na sobie w kinie. Od kiedy jestem pełnoletni, zawsze mam pampersa na filmie.
  • Gdy jestem w samochodzie. – Po prostu. 🙂
  • Podczas spacerów – Wygoda psychiczna + ulubiona aktywność = Super.

Oczywiście to że mam pieluchę, nie zawsze znaczy że się w nią załatwiam, często wychodzę do łazienki zsuwam ją. Zostaje mi nie tylko czysty pampers, ale też komfort psychiczny. ;D

Miłego wam. Jeśli są jakieś tematy, które powinienem poruszyć, to zachęcam do napisania mi tego, bo może jest kwestia, którą warto poruszyć.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s