Nudzą mnie schematy. Co tam u mnie?

Witam.

Nudzą mnie schematy. Nie chciałbym ciągle zabaw ABDL opierających się tylko o przewijanie i karmienie, nie chcę związku gdzie facet ma być silnym drwalem, a kobieta kurą domową, nie lubię mieć wolnego regularnie co tydzień, lubię gdybać i polemizować, myśleć nad tym, co już dawno przemyślane i zaszufladkowane. Tak właśnie jest.

Co u mnie? Zjada mnie depresja, co pewnie nikogo nie dziwi. Wczoraj zakupiłem 47 pampersów, które zapakowałem to torby z Chińczyka. 36 zł za torbę, myślałem że pęknie, ale dała radę. Poznałem świetną dziewczynę na forum dla Asów, nie mówię że to osoba do AB/DL, po prostu super kobieta, bardzo podtrzymująca rozmowę. Boję się że nie jestem facetem dla niej, a widzę że ona zasługuje na to aby kogoś mieć.

Pamiętajcie o tym, że jeśli chcecie zacząć jakąś ABDL’ową aktywność, dajcie mi znać, a ja z największą przyjemnością to zareklamuję. Wszyscy razem tworzymy ten klimat i jeśli tematyka ma się rozwinąć, to musimy sobie pomagać. Siedzieć na tyłkach i patrzeć co piszą inni mogą wszyscy, ale tylko aktywni ludzie tworzą naszą Polską scenę. Powodzenia, miłych dni.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s