Przeżyłem.

Witam. Blog zawieszony, a prawie jak na chodzie. Przeżyłem swoje urodziny, miałem fajną imprezę, dostałem prezenty które mnie w pełni ucieszyły. Mój tatko… się do mnie nie odezwał, dopiero wczoraj 2 tygodnie po moich urodzinach i to też tylko dlatego, że mu pizzę zaproponowałem. Dwa dni przed urodzinami(i imprezą, którą udało mi się zorganizować w dniu urodzin) dowiedziałem się że moja miłość dawnych czasów się zaręczyła. Data 22 września jest w mym osobistym kalendarzu dniem żałobnym. Momentami czuję, że to nie brak AB/DL mnie męczy, a samej relacji, kochania kogoś, chęci bycia dla kogoś, a pieluchowe sprawy – przy okazji.

Przy niej czułem się facetem, byłem szczęśliwy i chciałbym móc tą niewykorzystaną miłość przelać na kogoś innego. Czasy kiedy ona była głównym celem mojego życia były zwariowane, ABDL było tylko odskocznią, którą trzeba było realizować raz na jakiś czas. Fakt, dorosłe życie jest bardziej monotonne, praca, praca i praca, ale mimo to, chciałbym aby ABDL było bardziej dodatkiem, ale to się raczej nie stanie, do puki nie postawię się na nogi. Jest mi źle i potrzebuję tego dużo dla samego relaksu psychicznego i fizycznego, głównie dlatego że ta przysłowiowa „chujnia” narasta we mnie coraz bardziej. Uważam że dobra partnerka mogłaby pomóc mi trochę uspokoić we mnie to wszystko, pomóc mi utrzymać równowagę. Mam nadzieję że to się spełni. Mam już 23 lata, to czas aby kochać i cieszyć się życiem, szkoda że nie dla mnie jak na razie.

Pocieszenie takie, że ABDLowa paczka do mnie leci. W sklepie diaper heroes możecie zamówić paczkę z darmową wysyłką do Polski, także polecam… chociaż najpierw powinienem dostać paczkę.