Zaczynam lata dwudzieste

Witam. Rok 2019 nie był miły, ale końcówka mnie zaskoczyła. Otóż dostałem wiadomość(na insta) że jest sklep, który chciałby dać mi swój produkt za darmo abym go wypromował. Podałem dane, czekałem, dostałem i dziś nieco po fajerwerkach otworzyłem paczkę. Ile sztuk było – zostawię dla siebie. Fajnie, czuję się, mogę śmiało powiedzieć, że coś osiągnąłem jako ABDL. https://abdlworld.co.uk/?fbclid=IwAR1KaWq1mzqfZkNlRyYypXo3SkZEWqS81IYq1plid5w494KzXS6TiFM7yzk

Życie zaskoczyło mnie ponownie, bo dogadałem interes z kolejnym sklepem, ale o tym wspomnę gdy paczka będzie już u mnie. Rok 2019 kończył się dużą depresją, ale takie dwie miłe niespodzianki potrafią człowieka pozytywnie zaskoczyć.

Znów mam nieco sił na walkę z depresją, albo raczej czas na życie z podejściem „Nie jest źle”. Wciąż szukam kogoś do ABDLowego związku, szukam też modeli, których wprowadzę na instagram i sam dzięki temu nieco skorzystam, także jak ktoś prowadzi ABDLowy instagram, to pisać pw. 🙂 Kto mnie szuka, na pewno znajdzie.