Dyscyplina w klimacie Age play. + Nie pasuje Ci moje hobby – nie odwiedzaj tego bloga. :)

Witam, witam. 🙂 Zanim zacznę, mam malutki apel. Jako że zawsze znajdzie się taka osoba, co musi mi wytknąć moją(jej zdaniem) beznadziejność, to ja bardzo proszę – nie traćcie swojego i mojego czasu. Żyję sobie swoim życiem, mam swoją alternatywę i śmiało mogę powiedzieć – chuj Ci do tego. Owszem, poleciałem prostackim wulgaryzmem, ale wydaje mi się to w miarę logiczne. Jeśli Cię drażnię, to zajmij się czymś innym. Jeśli masz jakieś hobby, jeśli nie masz, znajdź je. Zostawiamy już to co nie przyjemne. Ja nie chciałem nikogo urazić, ale muszę odpowiadać na atak w moją stronę.

Dyscyplina między dwojgiem dorosłych ludzi zawsze kojarzyła mi się z fetyszyzmem. Jako młody chłopak napotykałem na wpisy ludzi, którzy pisali że dostają lanie za np. narobienie w gacie. Ot tak. Dla mnie pierwszym skojarzeniem były klapsy i stawianie w kącie. Dziś mam więcej lat, mam nieco lepiej rozbudowaną wyobraźnię, mam też większą wiedzę na temat swojej tematyki.

Dzisiaj dyscyplina w klimacie wydaje mi się elementem praktycznie podstawowym. Owszem – przewijanie, karmienie i tym podobne wprowadzają nas w nastrój, czujemy klimat, przenosimy się do tej magicznej krainy o której marzyliśmy przez całe życie. Age Play to nie tylko te kilka czynności, jest to też forma poznania siebie, swojego partnera, spojrzenie na świat innymi oczami i jednocześnie forma motywacyjna do tego aby nauczyć się czegoś. Tak, mogę uczyć się bez zabawy w dzieciaka, aczkolwiek dużo więcej radości leżenie na łóżku z opiekunem, który będzie mi coś tłumaczył, niż ślęczenie nad książkami. Nie muszę umieć wszystkiego, mogę uczyć się wolniej. Grunt to znaleźć swój sposób i cieszyć się nim. On ma mi pasować. Jeśli tobie nie pasuje, to ty masz problem. Opiekun powinien wymagać od nas więcej niż my sami od siebie wymagamy, powinien wspierać nas i być częścią naszych marzeń oraz planów na przyszłość.

Ten klimat nie jest dla wszystkich, nie każdy się w tym odnajdzie. Ja nikogo na siłę nie trzymam. Jestem tu dla osób, które są zainteresowane moją historią, reszta niech zajmie się swoimi sprawami. Miłego.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s