Hobby dla tych, którzy lubią żyć życiem innych.

Witam po raz drugi. 🙂 Temat o tych ABDLowcach, którzy wpieniają mnie najbardziej. Tych, którzy nie rozwijają swojej sfery ABDL, ale bardzo przeżywają to co dzieje się u mnie i nie tylko. Trochę większy ruch na blogu spowodowany jest tym, że w planach mam jeszcze 14 tematów, na który mniej lub bardziej zwięźle się wypowiem. Mam też chęć żeby coś robić, więc to robię.

Myślę że każdy trafił na taką osobę, która interesowała się tym co mamy na tyłku. Większość rozmów kręciło się przy temacie tego, jaką pieluchę ja mam na sobie. Było kilku takich, którzy sami nie nosili pampersów, wstydzili się je kupić, ale żyli tym że ja je noszę. Dla nich diabelnie podniecające jest to że ktoś to robi, a oni sobie tylko wyobrażają jakieś scenariusze. Jara ich to że osoba z którą piszą ma pieluchę, jak jest mokra, mają podwójny orgazm. Niestety, śmiechem i żartem, ale tak to w praktyce wygląda. Jest masa ludzi, którzy tylko przeglądają sieć szukając kolejnych opowiadań, historii, wpisów, zdjęć. Często to nawet nie są zboczeńcy tylko jakieś zagubione jednostki, które nie potrafią rozwijać swojego specyficznego hobby. Większość z was zada sobie pytanie „Jak rozwijać noszenie pampersów czy picie z butelki ze smoczkiem?”. Rozwijać to można na różne sposoby, ale zacząć proponowałbym od szukania osoby, która razem z nami wejdzie w klimat. Dwie osoby to zawsze więcej chęci aby robić coś, przeskakiwać swoje granice i tworzyć dziecięcy świat, swój własny. Nie ten który widzisz na zdjęciach, nie ten o którym czytasz. Ten twój świat, który przeżywasz w sobie od tak dawna. Siedząc i marząc o tym co mają inni, do niczego nie dojdziesz, nie spełnisz marzeń. Owszem, możesz mówić, że odpowiada Ci tak jak jest, jesteś samowystarczalny i generalnie możesz robić co chcesz. Odpowiedz jednak sam przed sobą. Czemu występujesz w fantazjach z kimś, skoro Ci nikt nie jest potrzebny?

ABDL jest dobrą opcją dla takich osób. Tworzymy blogi, opowiadamy swoje historie, jarają się nami Ci, którzy nie są w stanie sami zrobić nic. Ich ABDLowe wspomnienia ograniczają się do skrolowania kolejnych stron. Jeśli Ci to pasuje, to ciesz się tym, jeśli wiesz że jest inaczej, to rusz się.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s