Czemu nie noszę pampersów dla ABDL?

Hej. 🙂 Temat poruszałem jeszcze na tumblru, ale myślę że jest o tyle ważny że trzeba pogadać o tym jeszcze raz. Generalnie, to mi się te pampersy bardzo podobają, aczkolwiek… zapraszam dalej.

Cena – Stać mnie na to, ale… nie chce mi się przepłacać. Ja nie jestem fanem wielkiej, zwisającej pieluchy między nogami. Fakt jest taki, że można zmieniać je częściej, ale to są koszta. Skoro płacę za możliwość wysikania w pampersa te ponad 4 litry, to raczej po drugim skorzystaniu nie chce mi się tej pieluchy zmieniać, bo to się po prostu nie kalkuluje. Długo w jednym pampersie też chodzić nie lubię, bo po prostu jest to niehigieniczny, nawet bym powiedział – czuję się nieestetycznie. Mówiąc krótko, te pieluchy nie są dla mnie. Ich wygląd jest piękny, aczkolwiek wolałbym płacić te 6 zł za pieluchę, która będzie miała może niestandardową chłonność, ale lekko podwyższoną. Cena adekwatna do chłonności i wyglądu na pewno by mnie przyciągnęła.

Ja absolutnie abdlowych pieluch nie neguję, zachęcam was do wypróbowania takiego produktu i zobaczenia jak to jest, bo te pampersy są dużo ładniejsze niż upragnione przez niejednego „Pampers” dla dzieciaków.

Nie ma co się rozwodzić, temat krótki, bardziej informacja dla tych, którzy mnie pytają czemu noszę zwykłe, medyczne pampki. Powodzenia i miłego dnia.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s