Dlaczego nie „Daddy”? Heteroromantyczny dzieciak – Ja.

Witam ponownie. Mam drugi dzień wolnego, więc przyszedł czas aby coś napisać. Oczywiście nie robię tego bo muszę, robię to bo chcę. Mam ochotę podzielić się z tą garstką czytelników jakimś swoim przemyśleniem, albo po prostu odpowiedzieć na pytanie, które w sumie często mi zadajecie w prywatnych wiadomościach.

W tle pisania posta leci sobie muzyczka, jakby ktoś był zainteresowany to proszę bardzo: https://www.youtube.com/watch?v=BZ-FspCNUPU&start_radio=1&list=RDBZ-FspCNUPU

Czemu nie chcę męskiego opiekuna. Nieważne czy to Pan niania, czy tatuś, jakoś sobie tego nie wyobrażam. Jestem aseksualny, aczkolwiek ma to swoje odgałęzienia i moim odgałęzieniem jest „heteroromantyczność”. Odczuwam pociąg romantyczny do osób przeciwnej płci. Lubię kobiety, Chciałbym mieć kobietę, którą mógłbym wziąć za rękę i iść na spacer, przytulić się do niej czy po prostu przedstawić ją rodzinie, chciałbym jej dać jak najwięcej z siebie, ale zupełnie nie wyobrażam sobie czuć coś takiego do faceta. Nie jestem homofobem, ale nie jestem też homoseksualistą, bądź „homoromantykiem”. Wiecie, od strony AB/DLowej nieco przeraża mnie kontakt z facetem, bo jednak jest to relacja pełna intymności. Opiekun musi przewijać, karmić, przebierać i zupełnie nie widzę w tej roli faceta. Nie twierdzę że mężczyźni się nie nadają, po prostu ja nie widzę siebie w takiej relacji z facetem. Nawet spotkania z innymi męskimi AB/DL nie wydają mi się zbyt pociągające. Rozmowy z męską częścią świata są fajne, ale nie na intymne tematy, heteroseksualni i heteroromantyczni faceci raczej nie potrafią zwierzać się przed ludźmi tej samej płci, zdecydowanie łatwiej rozmawia się z kobietą. Podsumowując – Nie chcę faceta, chcę dziewczynę, której nie będą przeszkadzać moje dziwactwa, która odnajdzie się w mojej sferze. Moje AB/DL nie jest 24/7, więc pozostanie to odskocznią, formą relaksu. Chciałbym mieć znów szansę znaleźć taką fajną dziewczynę jak za pierwszym razem i móc spędzić czas w takiej „bańce szczęścia”, jaką kiedyś razem stworzyliśmy. Powodzenia dla was wszystkich… tych którzy są po mojej stronie oczywiście.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s