Co to jest Age Play i jak to wygląda w praktyce? Opowiadanie, które napisałem.

Witam, witam, witam… witam. :3

Age Play jest to po prostu zabawa wiekiem. Większość z czas czuje się maluchami, a maluchy potrzebują opiekunów, czyli osób, które czują się starsze niż są, lub po prostu zachowują swój wiek i opiekują się nami. Dziwne, owszem. Najbardziej popularnym odłamem tego ogólnego określenia(Age Play) jest tak zwane ABDL czyli Adult Baby Diaper Lover. Czyli dorosłe dzieci, lubiący nosić pieluchy, bardzo przytulaśne. Są też Little czyli osoby, które wiek pieluszkowy mają za sobą. TBDL – czyli nastoletnie wersje ABDL. Są też CGL, którzy zachowują się jak dzieci, ale nie identyfikują się z żadnym wiekiem(jeśli dobrze rozumiem).

Ogółem Age Play jest fetyszem, aczkolwiek nie każdy(w tym ja) podchodzi do tego jako do bodźca seksualnego. Jest to dla mnie forma terapii o czym wie większość ludzi, czytający tego bloga. Jestem człowiekiem który potrafi zbierać w sobie cały stres i niezbyt potrafię go rozładować. Wysiłek fizyczny mi w tym wszystkim nie pomaga, moje hobby też działa na krótko. ABDL jest taką jedyną rzeczą, która daje mi jakieś dłuższe efekty. Zamknięcie się w swoim świecie, oderwanie się od wszystkiego jest dobrą opcją. Jednym wystarcza tylko myślenie o czymś, inni jadą na mecz, a w drodze powrotnej skręcą do lasu, a jeszcze inni polecą do kościoła. Każdy z nas ma własną strefę komfortu.

Większość ludzi wyobraża sobie, że bycie w związku z osobą lubiącą się w Age Play to dwudziestoczterogodzinne latanie z pampersami i butelkami. Nic bardziej mylnego. Przychodzi taki czas, kiedy nie czuję się najlepiej, potrzebuję się oderwać i odpocząć w swoim świecie. Jakiś czas temu przełamałem się aby napisać opowiadanie – fikcyjne. Jest to takie przedstawienie jak wygląda życie z kimś w moim klimacie. Nie opisywałem każdego dnia, dlatego że nie wiele do tematu ma moja praca. Kaskę trzeba zarobić, potem gdy nadchodzi dzień wolny, można się po prostu wyluzować i o tym jest to opowiadanie. Nie liczcie na niesamowite zwroty akcji i sceny w klimacie porno, bo to moja wizja związku gdzie Age Play jest jego częścią. https://rokotablica.wordpress.com/2019/02/28/opowiadanie-fantazja-bardzo-little-idealny-tydzien-adult-baby/

Zanim zakończę chcę też wspomnieć(ale tylko wspomnieć) o regresji wiekowej. Jest to terapia opracowana przez psychologów/psychiatrów/naukowców, taki mniejszy age play. W najbardziej ekstremalnych formach dochodzi tam picie z butelki czy raczkowanie. Cóż… ja mam własną ekstremalną regresję wiekową, która bardziej wprowadza mnie w maluszkowy nastrój.

Koniecznie zajrzyjcie do mojego opowiadania i zobaczcie jak wyglądają te dziwactwa, które tak bardzo was odrzucają. 🙂 Oczywiście nie zmuszam, tylko zachęcam. https://rokotablica.wordpress.com/2019/02/28/opowiadanie-fantazja-bardzo-little-idealny-tydzien-adult-baby/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s