On nas zależy, jak będzie wyglądało Age Play w naszym kraju.

Witam. Temat poruszałem wielokrotnie, ale trzeba to tołkować do skutku, bo niektórzy nigdy nie zrozumieją pewnych rzeczy.

Moi drodzy, nasza tematyka bardzo się rozwija, na świecie, w Europie jak i naszym kraju. Po prostu idziemy do przodu, pojawiają się kolejne firmy, które w jakiś sposób rewolucjonizują rynek. Nowe firmy robiące pieluchy, ubranka, to wszystko nie pojawia się od pstryknięcia palcem. Przypomina mi się jak byłem jeszcze młodym chłopakiem i wielkim hitem były pierwsze ABDLowe pampersy. Dziś już to nie jest taką rewelacją, ale wciąż fajnie pośmigać w takich pieluchach. Moi drodzy, za granicami naszego kraju ta tematyka też kiedyś była tematem tabu, nie było sklepów, byli tylko ludzie. I tutaj jest siła, której nie ma u nas. Polacy potrafią tylko narzekać, ale żeby ruszyć tyłek i coś zrobić… oj nie. Przecież i tak nic się nie zmieni. Owszem, nic się nie zmieni bo większość z was nic nie robi z naszą tematyką. Nie ważne co robicie, grunt że jesteście aktywni. Za granicą zaczynało się od blogów, od sesji zdjęciowych i tym podobnych. Mam swój projekt Age Play Poland(instagram + fb). Wrzucam tam zdjęcia Polaków i Polek(za ich przyzwoleniem), zbieramy po prostu galerię rodaków „w klimacie”. Nie jest to jedyna opcja, która może coś zmienić, jest to jedna z wielu form aktywności, którą powinniście się zainteresować. Można tworzyć bloga, przecież każdy z nas ma inną historię. Masz talent pisarski? Spróbuj coś napisać, będą tacy, którzy zechcą to czytać. Cyknij sobie fotki, podeślij do Age Play Poland, prędzej czy później znajdzie się ktoś kto zobaczy że na Age Play’u można mieć zysk i zrobi coś, co będzie służyło nam wszystkim(za jakąś opłatą). Jeśli my nie zawalczymy o nasz klimat, to nikt za nas tego nie zrobi. Możemy żyć w ukryciu i udawać że nas nie ma. Tylko proszę was, nie narzekajcie mi w wiadomościach że sprowadzanie rzeczy zza granicy jest drogie. Owszem – jest, ale dlatego że tematyka jeszcze nie jest tak rozwinięta, że konkurencja jest wciąż mała. Kolejne firmy będą się budować widząc że grono odbiorców rośnie.

Teraz pewnie myślicie sobie „O tak, bo ktoś spojrzy na Polskę”. Ludzie… znajdzie się ktoś kto zechce tu budować swój kapitał, będzie ktoś kto zechce być prekursorem na rynku. Być może będę to ja, lub ktoś z was. Ale nigdy to wszystko nie ruszy, jeśli będziecie tylko siedzieć, przewijać zdjęcia innych i czytać ich wpisy. Stwórzcie coś swojego. Każdy z was niech poświęci godzinę tygodniowo dla swojej tematyki. Kilka lat temu nie było żadnych BDSMowych sklepów. Pojawiało się coraz więcej ludzi w temacie, byli oni widoczni. Patrzcie Państwo, są imprezy BDSMowe, są sklepy. Nagle wszystko jest. Mamy podstawę, o której piętnaście lat temu nikt nie marzył. Były takie ciecie życiowe, które pisały „I tak nic z tego nie będzie…”. Dzisiaj sami za pewne latają na wszystkie eventy.

Siła jest w nas i tylko i wyłącznie od nas zależy czy zbierzemy się i zrobimy coś, co będzie owocować w przyszłości. Owszem, możecie siedzieć i czytać moje kolejne wpisy, możecie odpalić insta i myśleć sobie „Szkoda że to nie ja.”, ale moi drodzy – z tego nic nie będzie. Obudzicie się za pięć lat i dalej będziecie robić to samo. Róbcie cokolwiek, twórzcie coś swojego, bo nikt nic za was nie zrobi. Jeśli pasuje wam życie w sferze fantazji i czytanie tego co ktoś napisał, to dalej siedźcie pod kołdrami i zazdrośćcie Amerykanom. Ale nie sposób jest marzyć, tylko te marzenia spełniać, a ja wielokrotnie wspomniałem – NIKT ZA WAS NIE SPEŁNI TYCH MARZEŃ. Nie mówcie o ciemnogrodzie, bo sami go tworzycie, godząc się na niego. Nie tylko zdjęcia na insta się liczą, one są tylko jedną z form przekazu. Walczcie o siebie i o innych, niech nasza tematyka rozrasta się szybciej, dzięki nam, a nie dzięki zagranicznym modelkom.

WSZYSCY TWORZYMY AGE PLAY POLAND! #abdlpoland #ageplaypoland – Używajcie tych tagów. 🙂

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s