Age Play bez pieluch. Co ja na to? Psychologia noszenia pampersów. 1000+ na instagramie.

Witajcie. Od ostatniego wpisu minęło 6 dni. W środę zrobiliśmy sobie małe ognisko i mam teraz kaszelek. Całą środę spędziłem w pampersie Crinklz, była to moja ostatnie pielucha, którą trzymałem prawie 2 lata w pudełku. Jakoś odeszła mi ochota na kolorowe pampersy, ale ostatnio znów mnie naszła. Dlatego też z pomocą wyszła mi jedna z Age Play’owych koleżanek. Idąc jednak dalej, bo swój beznadziejny stan pomijam – idziemy do tematu głównego.

Określam się jako ABDL. Dorosłe dziecko, lubiące pieluchy. Czy wyobrażam sobie sesję, relację czy luźne spotkanie w klimacie bez zgrubienia między nogami? Tak. Owszem, taki rodzic podczas sesji musiałby co jakiś czas zadbać o to, abym poszedł się załatwić, natomiast czegoś by mi brakowało. Dobrze czuję się mając na sobie pieluchę, kiedy mogę nie myśleć o toalecie, tylko robić swoje. Nie ukrywam też, że tak jak większość uwielbiam te wieczorne „ogarnianie”, to uczucie kiedy przytulasz się do odpowiedniej osoby, masz na sobie czystego pampersa i możesz w stu procentach rozluźnić mięśnie. Nie ma w tym nic złego, jest to po prostu mój sposób na stres. Pieluchy są po prostu wygodne, czuję się w nich bezpiecznie, szczególnie gdy wiem, że w razie potrzeby przyjdzie do mnie ktoś, kto mi takową po prostu zmieni. Jest to relaksujące, aczkolwiek pierwsze przewijanie zawsze będzie szło w parze ze wstydem. Tak jak mówiłem, wyobrażam sobie sesję bez używania pampersów, aczkolwiek lepiej się czuję z nimi niż bez niech.

Jako dobrą nowinę, mam dla was info, że przebiłem już 1000 obserwatorów na insta. Jeszcze tylko 9 tysięcy i będę miał jakąś sensowną współpracę(oby). Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi mała sesja zdjęciowa w klimacie, ale to odległy temat, bo chętnych raczej brak.

Miłego.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s