Oklepany tekst o XXI wieku i polecenie komiksowe. Dwa w jednym, mega mix powielkanocy.

Witajcie wszyscy, moi drodzy, tani i bezcenni. 🙂

Żyjemy w czasach nudnych. Teoretycznie można się rozwijać dużo lepiej niż kiedyś, mamy dostęp do nieograniczonej wiedzy ale kurcze… kiedyś to było. Dziś brakuje tego klimatu i prostoty, chociażby raz na jakiś czas. Niedługo 30 lecie wesela, które znalazłem na YT –
https://www.youtube.com/watch?v=k6hZ-xWp47w

Dziś nie ma już czegoś takiego, a fajnie by było to przeżyć. Nie mówię że było lekko, nie mówię że dawałbym sobie radę lepiej niż teraz, aczkolwiek to były inne czasy. Irytuje mnie jak stoją w kolejce do kasy, a ktoś przede mną opóźnia, bo jednocześnie liczy kasę i pisze na mesendżerach. Internet, technologia, to super sprawy, ale przeraża mnie to co się dzieje. Spotykasz się z ziomkami, a oni ślęczą na facebooku. Te pseudo związki, opierające się o status na fejsie, a nie uczucia, to wszystko idzie w złą stronę. To nie idzie, do biegnie, a jak wskoczy to zrobi przy tym salto i wywali się na ryj.

Jeśli chodzi o polecenia komiksowe.
https://www.atomcomics.pl/pl/p/Vision/124820

Vision to potężny komiks, który składa się z 12 zeszytów. Przeczytać tą cegłę za jednym zamachem jest małym wyczynem. Co w tym komiksie takiego, że postanowiłem o nim wspomnieć i zachęcić was do kupna? Ktoś pomiędzy maszyną, a organizmem ludzkim. Wytworzony przez Ultrona, Syntezoid który razem ze swoją Syntezoiją rodziną stara się normalnie żyć. Brzmi dziwnie? Nie chcę wam spoilerować, więc nie wiem czy wszyscy zrozumieją to co chcę przekazać. Komiks to nie akcyjniak, to piękna forma ukazania relacji rodzinnej, bardzo specyficznej rodziny. Syntezoid który uczy inne syntezoidy jak być ludźmi, rzuca żartami które są specyficzne, miałem odczucie że to faktycznie trochę maszynowe gadanie. Fajne przemyślenia tej postaci i ta specyficzność rodzinna po prostu przyciąga czytelnika, a jednocześnie brak WIELKIEGO BUM I BAM kompletnie nie przeszkadza. Komiks po prostu warto przeczytać, ale podejrzewam że ciężko wam będzie o pożyczenie, więc polecam zakupić, bo jest to coś wybitnego.

Pozdrawiam.